Uzavření školy

Vážení rodiče,

předkládáme prvotní informace k uzavření školy :

  • Věci dítěte, které zůstaly v šatnách si můžete vyzvednout, zvoňte do své třídy (7,30 - 14,00 hod. ), případně se domluvte telefonicky - kontakt do Vaší třídy máte k dispozici (pevná linka, mobil). Viz opatření z MŠMT - věci budou předány před budovou školy (zákaz vstupu třetím osobám do prostor školy)
  • Úhrada na měsíc březen   - jelikož neznáme přesnou délku uzavření školy (hovořeno je o třech týdnech t.j. do 21. 3., 15 pracovních dní), budeme předpokládat, že škola poté bude v provozu 8 pracovních dní a za tyto dny bude provedena platba stravného, školné bude poníženo o 15 pracovních uzavřených dní (-293,-Kč) a jeho výše bude157,-Kč.  V případě prodloužení uzavření školy, bude přeplatek odečten v následujícím měsíci.
  • OŠETŘOVNÉ:  - odkaz převzat ze stránek MŠMT  =  rodiče můžete pro informace o ošetřovném odkázat např. zde: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení. Více informací https://www.msmt.cz/skoly-rezim-od-brezna
  • Distanční výuka předškolních dětí   - opět ze stránek MŠMT = mateřská škola poskytuje vzdělávání distančním způsobem dětem, pro které je předškolní vzdělávání povinné. Metodika ke vzdělávání dětí distančním způsobem bude mateřským školám zaslána začátkem příštího týdne. Nicméně nebudeme čekat na Metodiku, proto sledujte web stránky, paní učitelky v jednotlivých třídách se v pondělí domluví jakou formou bude probíhat výuka.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.