Sponzoři a partneři

Hyundai

Grantový program společnosti Hyundai "Společně 2019" podpořila částkou 13 500,-Kč zážitkové učení dětí v projektu "Zážitkové učení v přírodní kráse Beskyd" v centru URSUS Dolní Lomná.

Mořská akvaristika - René Polcr

Mateřská škola si váží partnerství s uvedenou firmou, která se stará a udržuje akvárium pro děti.

Adolf Dudek

Logo MŠ, maskoty tříd, a všechny obrázky pro web nakreslil Adolf Dudek.

www.adolfdudek.cz

Technické služby Havířov, a.s.

Zajišťuje technické a komunální služby v Havířově.

www.tsh.cz

Depos Horní Suchá, a.s.

Společnost působící v oblasti nakládání s odpady.

www.depos.cz

Hras zařízení hřišť s.r.o.

Navrhují, vyrábí a staví venkovní hřiště. Ve vztahu k zákazníkovi usiluje vždy o zodpovědný a osobní přístup. neváhejte se o tom přesvědčit sami a na dětech si ověřte, že "HRA  S námi baví...". děkujeme za poskytnuté služby při montáži prvků.

www.hristehras.cz

Logo CCR Infinitum s.r.o.

CCR Infinitum s.r.o.

Děkujeme panu Čižíkovi a Cependovi, tvůrcům našich zcela originálních webových stránek, za vstřícnost a osobní přístup.

Freepik Company, S.L

Obrázky použité na našich webových stránkách jsou v rámci FREE Licence společnosti Freepik Company, S.L

Designed by Rawpixel.com - Freepik.com.