Školka v přírodě 1. den

Dnes nadešel ten velký den! Autobus nás v pořádku dopravil na místo, po vydatném obědě (čočková polévka, maso s rýží) mohlo konečně začít to slibované dobrodružství. Děti si vyrobily klíč, který jim pomůže odemknout kouzelný les. Na zahradě si zahrály prosociální hry (např. "cákance"). A potom už nic nebránilo tomu, vydat se na výšlap do hor. Dorazili jsme k tomu slibovanému pohádkovému lesu, tady už na nás čekala místní valašská strašidýlka. Děti se seznámily s místní čarodějnicí, vodníkem, drakem, Klekánicí, Polednicí, čertíky. Poté jsme zamířili do Skřítkova lesa, kde děti pomáhaly skřítkům postavit nové domečky z přírodnin. Následně jsme prošli horské okolí a dorazili zpátky do našeho Pensionu Školka. Před večeří, jsme si ještě na zahradě zahráli míčové hry. Ale protože nám už pořádně vyhládlo, nemohli jsme se dočkat té dobroty (špagety), která zmizela rychlostí blesku :-) Potom už přišlo na řadu první koupání, posvítili jsme skřítkovi do okna a čekáme na překvapení, které nám skřítek ráno přinese. (Další fotky v galerii pro přihlášené.)