Prázdninový provoz

Vážení rodiče,

v příštím týdnu začíná prázdninový provoz, tzn., že mateřská škola je v běžném provozu do 30.6.

• od 1.7. do 31.7. bude v provozu MŠ Balzacova pro přihlášené děti v běžném čase od 6,00 do 16,30 hod. Děti budou rozděleny do tříd. Informace budete mít dostupné u vstupu do šaten tříd.
  • od 1.8. do 25.8. bude v provozu MŠ Kosmonautů pro přihlášené děti v běžném čase od 6,00 do 16,30 hod. - rozdělení dětí do tříd - informace opět u vstupu do šaten tříd. Omlouvání dětí: +420 702 269 938

Údaje o vyzvedávání dětí budou předány pí. zástupkyni na MŠ Kosmonautů, proto, jestli máte změny v telefonních číslech nebo kontaktních osobách, nahlaste to ve svých třídách. Pokud dotyčný nebude zapsán v tabulce, nebude dítě osobě předáno.

V průběhu prázdnin budou probíhat drobné opravy, malování, nátěry hracích prvků na školní zahradě a klasický velký úklid školky.

Obě mateřské školy budou uzavřeny od 28.8. do 31.8.2023

Nový školní rok začíná 1. září.

Vážení rodiče,

dovolte, abych Vám jménem celého kolektivu mateřské školy popřála krásné a pohodové prázdniny a zároveň Vám poděkovala za spolupráci a přátelskou atmosféru, která v naší školce panuje.

Školáčkům přeji vykročení pravou nohou do další etapy jejich života.

Krásné slunečné dny a odpočiňte si od všedních starostí!

Hana Kunčická