Poděkování nejen za spolupráci

Vážení rodiče,

ráda bych Vám touto cestou upřímně poděkovala za vaši neustálou podporu a spolupráci během uplynulého školního roku. Taktéž bych ráda poděkovala za vaši finanční podporu, která nám umožňuje realizovat mnoho důležitých aktivit. Díky vašim příspěvkům jsme mohli obohatit vzdělávací programy a zajistit dětem kvalitní a inspirativní prostředí.

Vaše zapojení do různých školních aktivit, vaše podpora při akcích a pozitivní přístupy výrazně přispěly k úspěchu našich programů a k celkovému rozvoji  vašich dětí. Děkujeme vám také za trpělivost a pochopení. Vaše důvěra a spolupráce byly klíčové pro vytváření harmonického a inspirujícího prostředí.

Těším se na další spolupráci v nadcházejícím školním roce a věřím, že společně dokážeme vytvořit ještě lepší podmínky pro růst a radost našich dětí.

S úctou a vděčností

Hana Kunčická