Hurá do školky...

Na úvod hádanka pro děti: Copak je to za pohádku na obrázku?

Milí rodiče,

blíží se nám začátek nového školního roku. Mateřská škola je nyní na pár dní uzavřená, abychom ji připravili na nový školní rok (malujeme, uklízíme, stěhujeme, čistíme koberce…). Věříme, že se všechny děti do školky těší nejen na hračky, zahradu, ale hlavně na své kamarády, které třeba celé prázdniny neviděly. I my se na všechny děti moooooc těšíme, na jejich úsměv na tváři a rozzářené oči.

Prvňáčkům přejeme úspěšný start ve škole, skvělé kamarády a tu nejbáječnější paní učitelku a jejich rodičům, co nejméně starostí a jen samé radosti.

Prvotní informace:

Pro nové rodiče: do středy 31.8. vám přijde na mail přihlášení do systému Schollus, kde si sami zvolíte heslo a poté již budete moci své děti v tomto systému omlouvat a odhlašovat stravování.

Seznam nově přijatých dětí (pouze křestní jména) a jejich zařazení do tříd naleznete v příloze tohoto článku. a na vstupních dveřích mateřské  školy.

Mateřská škola je otevřená od 6,00 do 16,30 hod. Scházení- tj. od 6,00 do 7,30 hod. a rozcházení tj. 15,45 – 16,30 hod. bude opět ve třídě Berušek.

Všechny děti mají od čtvrtka již celodenní stravné. U nově přijatých dětí lze domluvit pouze ranní svačiny v rámci adaptace. Jakékoliv změny sdělte hned ve čtvrtek ráno paní učitelce. Informace o odhlašování obědů zde: https://www.msbalzacova.cz/strava-akt.html

Omlouvání dětí v systému Schollus po přihlášení.

Přejeme vám klidný nový školní rok 2022/2023 a moc se na všechny těšíme

Kolektiv MŠ Balzacova