Co se děje ve školce právě teď?...

Milí rodiče,

i v této nelehké současné situaci, která zkouší všechny z Nás, ve školce nezahálíme. Máme vymalovanou třídu Medvíďat, vstupy do školky a pokračujeme malováním třídy Ježků a kompletním suterénem - kuchyň, sklady..."mrkněte na fotečky". Desinfikujeme veškeré prostory školky, hračky, nábytek. Pracujeme na různých opravách a úpravách např. školní zahrady - především vrbová týpí, tunel, bludiště - které procházejí důkladnou jarní úpravou. Taktéž vymýšlíme a hledáme nové, zajímavé a interaktivní přístupy ke vzdělávání. Každopádně se u nás ve školce pořád něco děje.

Všem rodičům, přejeme hlavně zdraví, sílu, úsměv na tváři - protože s ním jde vždycky všechno lépe, a energií do dalších nelehkých dnů, které Nás ještě čekají.

Pro Naše Vaše milované děti máme vzkaz - " Moc nám chybíte, posíláme Vám spoustu vzdušných pusinek, úsměvů a objetí, které nám ve školce od Vás moc chybí"...

Závěrem ještě informace ohledně plateb školného - vzhledem k delšímu uzavření mateřské školy bude výše školného upravena dle Vyhlášky č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, ve znění pozdějším....Jak dlouho budeme uzavření - netušíme. Určitě sledujte webové stránky školky, budeme Vás informovat o aktuální dění.

Ještě jednou Vám všem přejeme "hlavně to zdraví"!

Po přihlášení uvidíte již vložené komentáře a zároveň můžete vkládat vlastní. Děkujeme za všechny příspěvky a vzkazy, které nám zasíláte.