Ošetřovné od 25. 5. - UPŘESNĚNÍ

Vážení rodiče,

podávám informace, které jsem obdržela od Správy sociálního pojištění ohledně Ošetřovného...

•    "Žádost o ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy)" (která Vám byla průběžně vystavována a odesílána školou na Vaše emaily) je dostačující k tomu, aby Vám zajistila pobírání ošetřovného do 30.6.
  •     Vaší povinností bylo odevzdat tuto Žádost zaměstnavateli s tím, že jste dokladovali i Výkaz péče (měsíční - březen, duben) = tyto formuláře pak zaměstnavatel postoupil Správě sociálního zabezpečení. Tudíž Správa sociálního zabezpečení již má Vaši Žádost a vy nyní  budete svému zaměstnavateli předkládat Výkaz péče o dítě za květen, červen.

Rodičům, kterým "Žádost o ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy)" nebyla vystavena, mohou požádat školu o vystavení.

V případě nejasností, napište email.