AKTUÁLNÍ INFORMACE = ke dni 22.5.

Vážení rodiče,

na základě Vašich telefonických dotazů, mejlů Vám sdělujeme, že mateřská škola se v pondělí 25. 5. otevírá ..., jak bylo již napsáno pro všechny přihlášené děti...

Z důvodu zpráv ohledně COVID-19 v našem okolí se mnozí rodiče rozhodli omluvit své dítě z docházky. My máme také jen dostupné informace z internetu, bezpečností rada kraje bude zasedat a jak se situace bude vyvíjet dál, nevíme.

Z výše uvedených důvodu nebudeme na dveře vypisovat jmenný seznam dětí, protože nevíme kolik dětí se v pondělí dostaví a kolik skupin postavíme.

Důležité pro Vás, kteří dítě přivedete v pondělí do školky, je to, že v pondělí platí = Včelky do Včelek, Medvíďata do Medvíďat, Berušky + Ježci do Berušek.

Tyto třídy budou v pondělí v provozu od 6,00 hod., tudíž zvoňte do určených tříd!!!

Pokud se rozhodnete během víkendu, že dítě do MŠ nepošlete, prosíme o běžnou omluvu na webových stránkách.

Rodiče dětí, kteří již dítě omluvili, nemusí již omlouvat.

Kdo z rodičů bude požadovat vypsat ošetřovné - zažádejte mejlem