Vánoční i novoroční přání
20.
Prosinec

Vánoční i novoroční přání

Čas adventu pomalu končí, za okamžik zhasne poslední svíce. Všichni otevřeme nejen dveře, ale především svá srdce ke krásnému sdílení vánočního času. Nastane ten pravý okamžik k rodinným setkáváním, k radosti z obdarování i přijímání, čas porozumění, slibů i předsevzetí. Vánoce jsou protkány tisícerými vůněmi, v poslední době málokdy na sněhu, ale vždy jsou něčím, nebo někým výjimečné, magické.

Přejeme všem, abyste našli sílu dát vánočním svátkům hlubší rozměr, než o jakém vypovídají plné stoly a drahé dárky. I když vím, z vlastní zkušenosti, že je to nesmírně obtížné, už před svátky si dáváme předsevzetí, že již tolik nebudeme "kupit" dárky, zahrnovat své nejbližší, ale když se podíváte do těch dětských očiček a vidíte tam ty jiskřičky naděje, radosti..., neodoláme..., nicméně pokusme se vánoční čas obohatit o laskavost, pokoru i lásku.

Co více si přát? Snad, aby čarovná vánoční atmosféra přetrvala co nejdéle a po celý rok 2020 ať je naším průvodcem ruku v ruce s pevným zdravím a dobrou náladou.

Mirka Turecká

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.